KONST / Litografier / Färglitografi 8203193
nr 820 3193
Färglitografi
Ola Adolphsson, Roslagsskuta, 99/100, signerad, -82, motivets mått: 30x41
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 april 2013
kl 18:02:52
150 kr
200 kr